YAZILIM SÜREÇLERİMİZDE FARK YARATAN UNSURLAR

Mobil Cihaz Uyumu


"Mobil Uyumlu Tasarım" ile web sitesine mobil cihazlardan erişim sağlandığında sayfaların ekran genişlik ve yüksekliklerine göre kendini otomatik olarak ayarlayabilmesi sağlanır. Mobil cihaz kullanıcılarının her geçen gün artış gösterdiğini hesaba kattığımızda mobil cihaz uyumununu tüm web sitelerimizde sağlamamız gerektiğini düşündük. Tüm web sitesi projelerimizi bu kural çerçevesinde konumlandırmaya gayret ediyoruz.


Web Tasarım Hizmetleri


Günümüzde bir işletmenin tanıtımı, ürün - hizmet sunumları ve iş konunuzla ilgili ihtiyaç sahiplerine ulaşmasında "Web Sitesi" sahibi olmanın önemli rol oynadığını biliyoruz. Mobil cihaz uyumlu, %100 panelden güncellenebilir, tasarımı değiştirilebilir yapıdaki ürünümüz AYANER CMS, web sitesi talepleriniz için yapılandırıldı.


E-Ticaret Sistemleri


Ayaner Bilişim Teknolojileri ve Yönetim Danışmanlığı olarak ürettiğimiz iş süreçleri yazılımlarını , teknolojik donanım ürünlerini , verdiğimiz danışmanlık ve teknolojik altyapı kurulum hizmetlerini , objektif fiyat politikamız çerçevesinde PAZARBULUTU markası ile oluşturduğumuz E-Ticaret sistemi vasıtası ile daha geniş kitlelere ulaştırıyoruz.


Danışmanlık Hizmetleri


Portföyümüzde yer alan ürün ve hizmetlerin sizlere aktarılmasında bir adım daha önde bulunarak sizlere “Danışmanlık ve Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri” veriyoruz . “Danışmanlık Faaliyetlerimiz” ile kurumunuzun “Teknoloji Dönüşümünde” aktif rol alıyoruz.